Neden OOVIVA?
SEPET
Sepetinize ürün eklemeye başlayın
250 ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.
Sepet Boş
Neden OOVIVA?
12 ARALIK 2022

Neden OOVIVA?

Fiziksel ve ruhsal açıdan optimum düzeyde sağlıklı bir yaşam sürebilmek, kronik rahatsızlıkları büyük ölçüde önlemek ve iyileştirmek, vücudunuzu yüksek besin değeri olan bir ürünle ödüllendirmek için doğal yüksek polifenollü OOVİVA'yı tercih edin.

Polifenoller son derece karmaşık ve bir o kadar da faydalı bileşikledir. Hücreleri onarıcı ve yenileyici yapıları sayesinde hastalıklara ve yaşlanmaya karşı doğal koruyucu etkisi olan antioksidanlardır.

Bu faydayı sağlayabilmek için her gün bir çorba kaşığı yüksek polifenollü zeytinyağı tüketmeniz yeterlidir. Bu tavsiye edilen alım miktarı California Davis Üniversitesi  Zeytin Merkezi tarafından yapılan araştırmalarla belirlenmiştir (İlaç olarak zeytinyağı; Kan Lipitleri ve Lipoopteinler üzerine etkisi. Zeytinyağı Tıp olarak etkisi;Kan basıncına etkisi).

Açıklama:  OOVİVA ilaç değildir. Şifa değeri çok yüksek polifenoller içeren doğal bir meyve suyudur. Herhangi bir hastalık için tedavi görmekteyseniz, kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız. Tadındaki acılık dolayısıyla, içerken gırtlağınızın hafifçe yanmasını, en doğal ve doğru yöntemlerle işlenmiş saf bir gıda olmasının teminatı olarak kabul ediniz.

Yüksek polifenollü zeytinyağının faydaları, çok sayıda uluslararası araştırmalarla  kanıtlanmış olup, FDA ve EFSA'nın Avrupa tüzüğü (432/2012) kapsamındadırHoşgeldiniz
Hızlı ve güvenli alışverişe giriş yapın!
Beni hatırla
Henüz Üye Değil misiniz?
Kolayca üye olabilirsiniz.